Apartament Platynowy

86 
od 230 zł/doba

ApartHotel Zabrze to doskonała alternatywa dla hoteli. Nasze apartamenty zlokalizowane są w centrum Zabrza, ale dzięki temu, że budynek jest w oficynie panuje tu cisza i spokój. Połączenie tych dwóch cech jest ogromną zaletą, a także zapewnia dyskrecję. Mamy duży prywatny parking i łatwy dojazd samochodem. Jeśli przyjeżdżasz do Zabrza pociągiem nie musisz zamawiać taksówki, to tylko 200 metrów od dworca do mieszkania.


Apartamenty mają powierzchnię 75-85 m2 i są urządzone w nowoczesnym stylu, większość posiada dwa duże telewizory. Kuchnie są w pełni funkcjonalne i dobrze wyposażone, m.in. z ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym, mikrofalówką, piekarnikiem, zmywarką, dużą lodówką z kostkarką do lodu itp.

W naszym standardzie jest również powitalna przekąska, kawa w ekspresie, herbata, sól, pieprz i cukier oraz woda mineralna, cukierki dla dzieci i kolorowanki. Jednorazowe szczoteczki do zębów, pasta do zębów, mydło i szampon dostępne na życzenie.
Zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo. Dokładamy wszelkich starań, aby komfort oferowany przez apartamenty był kompletny i mógł dopasować się do wszystkich gustów.